Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze

Szanowni Koleżanki i Koledzy informujemy, że w dniu 19 grudnia 2021 o godzinie 10:00 w siedzibie Koła odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Koła.

Porzadek obrad:

1. Otwarcie obrad Walnego Zgromadzenia i powitanie przybyłych (zaproszonych) gości.

2. Wybór Przewodniczącego i sekretarza Walnego Zgromadzenia.

3. Przedstawienie Regulaminu Obrad Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zgromadzenia Członków Koła – podjęcie stosowej uchwały

4. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zgromadzenia – podjęcie stosownej uchwały.

5. Przyjęcie protokołu z poprzedniego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego.

6. Wybór Komisji Mandatowej.

7. Wybór Komisji Wyborczej.

8. Wybór Komisji Skrutacyjnej.

9. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.

10. Wystąpienie zaproszonych gości np. Burmistrz, Wójt, przedstawiciel Okręgu itp. (jeśli są tacy na sali).

11. Ustalenie ważności obrad Walnego Zgromadzenia (protokół Komisji Mandatowej).

12. Złożenie sprawozdania z działalności Zarządu Koła:

a) Prezes Zarządu Koła – sprawozdanie merytoryczne za okres od 01.01.2020 r. do miesiąca poprzedzającego WZSW.

b) Skarbnik Zarządu Koła – sprawozdanie finansowe za okres od 01.01.2020 r. do  miesiąca poprzedzającego WZSW.

c) Rzecznik Dyscyplinarny – informacja za okres od 01.01.2020 r. do miesiąca poprzedzającego WZSW.

13. Sprawozdanie Sądu Koleżeńskiego Koła za okres od 01.01.2020 r. do miesiąca poprzedzającego WZSW.

14. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Koła za okres od 01.01.2020 r. do miesiąca poprzedzającego WZSW. (sprawozdanie Komisji Rewizyjnej zawiera podsumowanie działalności merytoryczno-finansowej Zarządu Koła za kadencję 2017-2021 oraz wniosek o udzielenie absolutorium).

15. Dyskusja dot. złożonych sprawozdań i informacji.

16. Uchwała w sprawie przyjęcie sprawozdania Zarządu Koła.

17. Uchwała w sprawie przyjęcie sprawozdania Rzecznika Dyscyplinarnego Koła.

18. Uchwała w sprawie przyjęcie sprawozdania Sądu Koleżeńskiego Koła.

19. Uchwała w sprawie przyjęcie sprawozdania Komisji Rewizyjnej Koła.

20. Uchwała w sprawie wniosku Komisji Rewizyjnej Koła w sprawie udzielenia absolutorium dla ustępującego Zarządu Koła.

21. Przerwa.

22. Przedstawienie „Ordynacji Wyborczej do władz i organów Kół Okręgu PZW we Wrocławiu oraz delegata i zastępcy delegata na XXXII Okręgowy Zjazd Delegatów”.

23. Ustalenie sposobu przeprowadzania wyboru prezesa zarządu koła, władz i organów koła oraz delegata/ów i zastępcy delegata na XXXII Okręgowy Zjazd Delegatów (jawne, w wyniku głosowania uczestników Zgromadzenia) – podjęcie stosownej uchwały.

24. Ustalenie składu ilościowego władz i organów Koła – podjęcie stosownej uchwały.

25. Wybór Prezesa Zarządu Koła.

26. Wybór Zarządu Koła.

27. Wybór Komisji Rewizyjnej Koła.

28. Wybór Sądu Koleżeńskiego Koła.

29. Wybór delegata/ów na XXXII Okręgowy Zjazd Delegatów.

30. Wybór zastępcy/ów delegata/ów na XXXII Okręgowy Zjazd Delegatów.

31. Zatwierdzenie „Planu pracy Koła na 2022 rok” oraz „Preliminarza dochodów i wydatków Koła na 2022 rok” oraz upoważnienie Zarządu Koła do wprowadzania zmian  – podjęcie stosownej uchwały.

32. Ustalenie obowiązku świadczenia prac społecznych na rzecz Koła oraz wysokości ekwiwalentu pieniężnego za niewykonanie tych prac (opcjonalnie) – podjęcie stosownej uchwały.

33. Inne uchwały dotyczące działalności Koła.

34. Dyskusja i wolne wnioski – tematy różne (praca Komisji Uchwał i Wniosków).

35. Zakończenie obrad Walnego Zgromadzenia.

Przypominamy o konieczności posiadania przy sobie legitymacji członkowskiej oraz potwierdzenia uiszczenia opłaty składki członkowksiej za 2021 rok w postaci znaczków lub wydruku z systemu e-zezwoleń.

Zarząd Koła PZW nr 11 Bystrzyca Mietków